5x20 Delayed Fuse with Approval 250mA FR5/250MA-C
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Commercial pack of 10. Also available in an industrial pack of 500 with code FR5/250MA-I.
Art
812115705
Sn Pcs
812115705
Ean
12115705
Manufacturer
Alphi International
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Technical features
| SKU | 812115705 |
| AVG leadtime (calendar days) | 30 |
| Ean Number | 12115705 |
| External diameter | 5.00 mm |
| External length | 20.00 mm |
| Manufacturer Part Number | 812115705 |
| Selling quantity | 10 |
| Selling UoM | PAC |
| Short Description | Commercial pack of 10. Also available in an industrial pack of 500 with code FR5/250MA-I. |
| Battery Voltage | 250V |
| Current Rating | 250mA |
