AC-080/SW - Cinch Cable 0.8m
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
AC-080/SW - Cinch Cable 0.8m
Art
550400616
Ean
4007754120240
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
High-quality stereo audio connection cable
Colour-coded RCA plugs
Gold-plated printed plugs
Highly flexible cable
Additional foil shielding
Additional printed wire, for example as a control wire (for amplifiers) or as a ground wire (for turntables)
Cable diameter: Ø 5.5 mm
Wire gauge: 0.17 mm2
Length: 80 cm
Colour-coded RCA plugs
Gold-plated printed plugs
Highly flexible cable
Additional foil shielding
Additional printed wire, for example as a control wire (for amplifiers) or as a ground wire (for turntables)
Cable diameter: Ø 5.5 mm
Wire gauge: 0.17 mm2
Length: 80 cm
Technical features
| SKU | 550400616 |
| AVG leadtime (calendar days) | 29 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 4007754120240 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85444290 |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | AC-080/SW - Cinch Cable 0.8m |
