AC-102/SW - Audio Cable, 100m
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
AC-102/SW - Audio Cable, 100m
Art
550400625
Ean
4007754090284
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Audio cable with highly flexible litz wire.
100 m spool
2 x 0.12 mm2
Individual shielding
Outer diameter: 2 x Ø 2.6 mm
Capacitance: 250 pF/m
100 m spool
2 x 0.12 mm2
Individual shielding
Outer diameter: 2 x Ø 2.6 mm
Capacitance: 250 pF/m
Technical features
| SKU | 550400625 |
| AVG leadtime (calendar days) | 29 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 4007754090284 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85444993 |
| Gross weight | 2.36 kg |
| Net weight | 2.36 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | AC-102/SW - Audio Cable, 100m |
