AC-500/SW - Cinch Cable 5m
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
AC-500/SW - Cinch Cable 5m
Art
550400643
Ean
4007754120264
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
High-quality stereo audio connection cable
Colour-coded RCA connectors
Gold-plated moulded connectors
Highly flexible cable
Additional foil shielding
Extra printed wire, for example as a control wire (for amplifiers) or as a ground wire (for turntables)
Cable diameter: Ø 5.5 mm
Wire gauge: 0.17 mm2
Length: 5 m
Colour-coded RCA connectors
Gold-plated moulded connectors
Highly flexible cable
Additional foil shielding
Extra printed wire, for example as a control wire (for amplifiers) or as a ground wire (for turntables)
Cable diameter: Ø 5.5 mm
Wire gauge: 0.17 mm2
Length: 5 m
Technical features
| SKU | 550400643 |
| AVG leadtime (calendar days) | 29 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 4007754120264 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85444290 |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Net weight | 0.41 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | AC-500/SW - Cinch Cable 5m |
