BNC female adapter - 9.5 mm coaxial socket AD/1910
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Adapter bnc female - socket coaxial 9,5 mm
Art
433329474
Sn Pcs
433329474
Ean
8006012312164
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
2146826259
Technical features
| SKU | 433329474 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8006012312164 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85366990 |
| External diameter | 9.50 mm |
| From socket | BNC |
| Manufacturer Part Number | 433329474 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Oring presence | No |
| Selling quantity | 5 |
| Selling UoM | PAC |
| Short Description | Adapter bnc female - socket coaxial 9,5 mm |
| Switch | No |
| To socket | Coax 9,5mm |
| Installation type | volante |
