Buzzer Piezo Oscill. 12V 4Pin 26x26 RO/115-C
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Commercial pack of 10. Also available in an industrial pack of 100 with code RO/115-I
Art
811795740
Sn Pcs
811795740
Ean
11795740
Manufacturer
Alphi International
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Technical features
| SKU | 811795740 |
| AVG leadtime (calendar days) | 30 |
| Number of poles | 4 |
| Ean Number | 11795740 |
| External length | 26.00 mm |
| External Width | 26.00 mm |
| Manufacturer Part Number | 811795740 |
| Selling quantity | 10 |
| Selling UoM | PAC |
| Short Description | Commercial pack of 10. Also available in an industrial pack of 100 with code RO/115-I |
| Battery Voltage | 12V |
