CDMX-3 - DMX Cable 100m
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
CDMX-3 - DMX Cable 100m
Art
550401072
Ean
4007754210811
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Control cable for the transmission of DMX512 digital signals or AES/EBU signals.
100 m reel
2 x 0.22 mm2
Meter marking
Double shielding
Outer diameter: Ø 4.5 mm
High tensile strength
Impedance: 110 Ω
Very low capacitance: 57 pF/m
100 m reel
2 x 0.22 mm2
Meter marking
Double shielding
Outer diameter: Ø 4.5 mm
High tensile strength
Impedance: 110 Ω
Very low capacitance: 57 pF/m
Technical features
| SKU | 550401072 |
| AVG leadtime (calendar days) | 29 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 4007754210811 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85444995 |
| Gross weight | 3.46 kg |
| Model | CDMX-3 |
| Net weight | 3.28 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | CDMX-3 - DMX Cable 100m |
