CR2032 LITHIUM BATTERY 3V MKC BLISTER PACK 5PCS
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Art
491465612
Sn Pcs
CR2032 MKC BLISTER CARD 5 PCS
Ean
8006012376838
Manufacturer
MKC
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Technical features
| SKU | 491465612 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Battery format / Cell size | CR2032 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8006012376838 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85065030 |
| External diameter | 20.00 mm |
| External Height | 3.20 mm |
| External length | 0.00 mm |
| External Width | 0.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Manufacturer Part Number | CR2032 MKC BLISTER CARD 5 PCS |
| Net weight | 0.02 kg |
| Selling quantity | 10 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Battery chemistry | Lithium Ion/Polymer - Li-Polymer |
| Number of batteries per package | 5 |
| Rechargeable | No |
| Terminals (Battery) | Flat Contact |
