Dedicated remote control compatible with all PANASONIC TVs and SMART TVs produced from 2000 to the present, Model IR-RCPA2000
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Universal infrared remote control compatible with all PANASONIC TVs produced from 2000 to the present. Ready to use: no programming required. Includes all the most common functions of your original remote control.
Art
559535107
Sn Pcs
559535107
Ean
8006012371628
Manufacturer
IRRADIO
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Telecomando di ricambio per TV PANASONIC dopo l’anno 2000
Telecomando universale ad infrarossi compatibile con tutte le TV PANASONIC prodotte dal 2000 ad oggi. Include tutte le funzioni del telecomando originale, dalle più comuni a quelle “smart”. Non necessita di alcuna programmazione, è sufficiente Inserire le batterie e il telecomando è pronto all’uso.
Specifiche tecniche:
• Colore nero
• Prono all’uso
• Alimentazione: 2x 1,5 V – AAA/LR03 (non incluse)
• Contenuto della confezione: telecomando, istruzioni
• Dimensioni (A x L x P): 205 x 48 x 25mm
• Peso: 83gr.
Cod.: 559535107
EAN: 8006012371628
Confezione multipla inner: 10pz.
Confezione multipla Master: 40pz
Technical features
| SKU | 559535107 |
| AVG leadtime (calendar days) | 21 |
| Ean Number | 8006012371628 |
| External Height | 2.50 cm |
| External length | 20.50 cm |
| External Width | 4.80 cm |
| Gross weight | 99.60 g |
| Manufacturer Part Number | 559535107 |
| Model | IR-RCPA2000 |
| Net weight | 83.00 g |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Each |
| Short Description | Universal infrared remote control compatible with all PANASONIC TVs produced from 2000 to the present. Ready to use: no programming required. Includes all the most common functions of your original remote control. |
