Desoldering braid 1.6 m reel, width 2.5 mm T0051301299 Weller
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Desoldering braid 1.6 m spool, 2.5 mm width
Art
811100530
Sn Pcs
T0051301299
Ean
4003019009442
Manufacturer
Weller PROFESSIONAL
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Composta da rete in rame con fondente F-SW32
Il trattamento speciale della superficie consente la rimozione efficiente della saldatura
Bobina da 1,6 m
Larghezza: 2,5 mm
Technical features
| Adjustable arm | No |
| SKU | 811100530 |
| AVG leadtime (calendar days) | 21 |
| Country of origin | DE DEU GERMANY |
| Display presence | No |
| Ean Number | 4003019009442 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 74130000 |
| External length | 1.60 m |
| Thickness | 2.00 mm |
| Manufacturer Part Number | T0051301299 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Each |
| Short Description | Desoldering braid 1.6 m spool, 2.5 mm width |
| LED Lighting | No |
