energizer 390 / 389
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Silver Oxide Battery 389/390 Energizer
Art
491467390
Sn Pcs
491467390
Ean
7638900950083
Manufacturer
Energizer
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Batería óxido de plata 389/390 Energizer
Technical features
| SKU | 491467390 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Country of origin | JP JPN JAPAN |
| Ean Number | 7638900950083 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85065010 |
| External diameter | 11.60 mm |
| External Height | 3.00 mm |
| Manufacturer Part Number | 491467390 |
| Net weight | 0.00 kg |
| Selling quantity | 10 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Silver Oxide Battery 389/390 Energizer |
| Battery Capacity | 0.85 Ah |
| Battery chemistry | Silver-oxide |
| Rechargeable | No |
| battery type code | 390/389 |
| Battery Voltage | 1.5V |
| Terminals presence | No |
