EURONORD, PC 122410 dimensions 124X244X102, FIBOX
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Enclosure, PC Grey cover
Art
810165570
Sn Pcs
810165570
Ean
6418074058430
Manufacturer
FIBOX
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Base with screws for mounting plate/DIN-rail, cover with PUR gasket and stainless steel cover screws.
Technical features
| SKU | 810165570 |
| AVG leadtime (calendar days) | 21 |
| Country of origin | FI FIN FINLAND |
| Ean Number | 6418074058430 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 39269097 |
| External Height | 102.00 mm |
| External length | 124.00 mm |
| Manufacturer Part Number | 810165570 |
| Net weight | 0.55 g |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Each |
| Short Description | Enclosure, PC Grey cover |
