Extraction tweezers for Sub-D connectors, 024C Weller
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
TWEEZERS FOR CONTACT EXTRACTION 120MM, STAINLESS STEEL
Art
810985295
Sn Pcs
810985295
Ean
43127080784
Manufacturer
Weller EREM
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Adatte all'estrazione di contatti dalla parte posteriore di un connettore
Technical features
| SKU | 810985295 |
| AVG leadtime (calendar days) | 29 |
| Country of origin | CH CHE SWITZERLAND |
| Ean Number | 43127080784 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 82032000 |
| External diameter | 2.15 mm |
| External length | 120.00 mm |
| Manufacturer Part Number | 810985295 |
| Net weight | 18.00 g |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Each |
| Short Description | TWEEZERS FOR CONTACT EXTRACTION 120MM, STAINLESS STEEL |
| Material | Acciaio inossidabile |
