product.discontinued.alternativeDescription
product.discontinued.alternativesNotAvailable
Fixed wall mount for 22" - 42" TV, black colour, model MK-2242
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Fixed wall mount for TVs from 22 to 42 inches, made of black metal, VESA: 100x100 / 150x150 / 200x200, max load 25kg.
Art
149302101
Sn Pcs
149302101
Ean
8006012370546
Manufacturer
MKC
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
product.discontinued.alternativeDescription
product.discontinued.alternativesNotAvailable
Technical features
| Angle of inclination | Fix |
| SKU | 149302101 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Country of origin | TR TUR TURKEY |
| Ean Number | 8006012370546 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85299097 |
| External Height | 105.00 mm |
| External length | 250.00 mm |
| External Width | 25.00 mm |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Manufacturer Part Number | 149302101 |
| Maximum capacity (kg) | 25.00 kg |
| Maximum supported inches | 42" |
| Minimum supported inches | 22" |
| Net weight | 0.42 kg |
| Selling quantity | 10 |
| Selling UoM | Each |
| Short Description | Fixed wall mount for TVs from 22 to 42 inches, made of black metal, VESA: 100x100 / 150x150 / 200x200, max load 25kg. |
| Vesa | 100x100 / 150x150 / 200x200 |
| Colour | Black |
| Installation type | a parete |
