FR1606 Adapter plug rca - socket mono 3,6 mm
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Adapter plug rca - socket mono 3,6 mm
Art
433329497
Sn Pcs
433329497
Ean
8004333294978
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
plastic sleeve, nickel-plated brass contacts.
Technical features
| SKU | 433329497 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8004333294978 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85366990 |
| From plug | RCA |
| Manufacturer Part Number | 433329497 |
| Net weight | 0.00 kg |
| Oring presence | No |
| Selling quantity | 20 |
| Selling UoM | PAC |
| Short Description | Adapter plug rca - socket mono 3,6 mm |
| Switch | No |
| To socket | Mono 3,6mm |
| Material | Plastic |
