FR1816S DC PLUG 3.1X6.3 Socket alimentation dc flying
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Socket alimentation dc flying 10/6,3x3,1mm with cable guide
Art
433329661
Sn Pcs
433329661
Ean
8004333296613
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
DC power socket for steering wheel 10/6.3x3.1mm with cable guide
Technical features
| SKU | 433329661 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8004333296613 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85369095 |
| External diameter | 3.10 mm |
| Internal diameter | 6.30 mm |
| Manufacturer Part Number | 433329661 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Oring presence | No |
| Selling quantity | 50 |
| Selling UoM | PAC |
| Short Description | Socket alimentation dc flying 10/6,3x3,1mm with cable guide |
| Cableguide presence | Yes |
| Connector Type | Presa |
| Installation type | volante |
