product.discontinued.alternativeDescription
product.discontinued.alternativesNotAvailable
Hi-fi amplifier, 2x100W with Bluetooth receiver / SD / USB AV320BT
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Hi-fi amplifier 2x100W with Bluetooth and USB
Art
550923808
Sn Pcs
550923808
Ean
8715693304138
Manufacturer
Fenton
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
product.discontinued.alternativeDescription
product.discontinued.alternativesNotAvailable
Technical features
| SKU | 550923808 |
| AVG leadtime (calendar days) | 29 |
| Country of origin | NL NLD NETHERLANDS |
| Ean Number | 8715693304138 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 94051990 |
| External Height | 118.00 mm |
| External length | 420.00 mm |
| External Width | 320.00 mm |
| Gross weight | 4.80 kg |
| Manufacturer Part Number | 550923808 |
| Microphone presence | No |
| Net weight | 3.80 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Each |
| Short Description | Hi-fi amplifier 2x100W with Bluetooth and USB |
| Siren presence | No |
| Number of channels | 5 |
