product.discontinued.alternativeDescription
product.discontinued.alternativesNotAvailable
HUNTER electric mosquito net coverage 100m²
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Electric mosquito net for 100m² coverage
Art
118620069
Sn Pcs
118620069
Ean
8006012373400
Manufacturer
Melchioni Family
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
product.discontinued.alternativeDescription
product.discontinued.alternativesNotAvailable
Technical features
| SKU | 118620069 |
| AVG leadtime (calendar days) | 119 |
| Cable Length | 0.00 cm |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8006012373400 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85437090 |
| External Height | 32.50 cm |
| External length | 62.00 cm |
| External Width | 53.50 cm |
| Gross weight | 2.30 kg |
| Manufacturer Part Number | 118620069 |
| Product Series | Hunter |
| Model | HUNTER |
| Net weight | 1.98 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Each |
| Short Description | Electric mosquito net for 100m² coverage |
| Square metric coverage | 100 |
| Switch | Yes |
| Timer | No |
| Installation type | soffitto, pavimento, soffitto |
| Power supply type | 220 240VAC 50 60Hz |
