INSECT KILLER 1W 12695
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Insect killer 1W 12695
Art
262153027
Sn Pcs
262153027
Ean
8711252126951
Manufacturer
GRUNDIG
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Insect killer 1W 220-240V Grill:500V
Technical features
| SKU | 262153027 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8711252126951 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85437090 |
| External Height | 228.00 mm |
| External length | 154.00 mm |
| External Width | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Manufacturer Part Number | 262153027 |
| Net weight | 0.45 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Insect killer 1W 12695 |
| Switch | No |
| Timer | No |
| Installation type | soffitto, pavimento, soffitto, tavolo |
