INSECT KILLER LAMP 12217
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Insect killer lamp solar 12217
Art
262153028
Sn Pcs
262153028
Ean
8711252122175
Manufacturer
GRUNDIG
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Insect killer lamp solar - 1xAA 12217
Technical features
| SKU | 262153028 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8711252122175 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85437090 |
| External Height | 155.00 mm |
| External length | 150.00 mm |
| External Width | 145.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Manufacturer Part Number | 262153028 |
| Net weight | 0.35 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Insect killer lamp solar 12217 |
| Switch | No |
