INSECT REPELLENT 06699
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Insect pest repeller ultrasonic electromagnetic 06699
Art
262153026
Sn Pcs
262153026
Ean
8711252066998
Manufacturer
GRUNDIG
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Insect pest-repeller with night Light 3 In 1 ultrasonic and electromagnetic technology 06699
Technical features
| SKU | 262153026 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8711252066998 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85437090 |
| External Height | 100.00 mm |
| External length | 100.00 mm |
| External Width | 66.00 mm |
| Gross weight | 0.29 kg |
| Manufacturer Part Number | 262153026 |
| Net weight | 0.25 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Insect pest repeller ultrasonic electromagnetic 06699 |
| Switch | No |
