IR-CrystalSound wireless turntable with USB recording
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Wireless turntable with USB recording
Art
215600000
Sn Pcs
215600000
Ean
8006012382181
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Refined design, comprehensive performance.
Elegant wood, 33/45/78 playback, Bluetooth 5.3, USB recording, and RCA output to connect it to your favourite audio system.
Technical features
| SKU | 215600000 |
| AVG leadtime (calendar days) | 119 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8006012382181 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85193000 |
| External Height | 12.50 cm |
| External length | 31.00 cm |
| External Width | 27.00 cm |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Lead time in order confirmations | Disponibile dalla settimana 30 |
| Manufacturer Part Number | 215600000 |
| Net weight | 2.40 kg |
| Output type | RCA |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Each |
| Short Description | Wireless turntable with USB recording |
| Power supply included (yes/no) | Yes |
| Colour | Black and cherry wood |
| Material | Legno, pastica, metallo |
| Power supply type | 100-240VAC 50/60Hz |
