IR-RetroCase portable turntable with 3 speeds
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
IR-RetroCase portable turntable, 3 speeds.
Art
215600001
Sn Pcs
215600001
Ean
8006012382198
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Compact, portable, ready to follow you anywhere.
The suitcase design with built-in speakers lets you listen to your vinyl records (33/45/78) straight away.
Bluetooth 5.3, USB recording,
AUX and headphones for maximum versatility.
Technical features
| SKU | 215600001 |
| AVG leadtime (calendar days) | 119 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8006012382198 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85193000 |
| External Height | 12.00 cm |
| External length | 35.00 cm |
| External Width | 28.00 cm |
| Gross weight | 3.20 kg |
| Lead time in order confirmations | Disponibile dalla settimana 30 |
| Manufacturer Part Number | 215600001 |
| Net weight | 2.50 kg |
| Output type | Jack 3,5, RCA |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Each |
| Short Description | IR-RetroCase portable turntable, 3 speeds. |
| Colour | Black/Red |
| Material | abs nero |
| Power supply included (yes/no) | Yes |
| Power supply type | 100-240VAC 50/60Hz |
