IR-VinylPower turntable with external speakers
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
IR-VinylPower Turntable with External Speakers Irradio
Art
215600002
Sn Pcs
215600002
Ean
8006012382204
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Power and style for a more immersive listening experience.
With two 30W stereo speakers, 33/45/78 support, BT 5.4, and USB recording, it delivers rich sound and a sleek black wood design that enhances any setting.
Technical features
| SKU | 215600002 |
| AVG leadtime (calendar days) | 119 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8006012382204 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85193000 |
| External Height | 12.00 cm |
| External length | 34.00 cm |
| External Width | 30.50 cm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Lead time in order confirmations | Disponibile dalla settimana 30 |
| Manufacturer Part Number | 215600002 |
| Net weight | 7.00 kg |
| Output type | Jack 3,5, RCA |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Each |
| Short Description | IR-VinylPower Turntable with External Speakers Irradio |
| Colour | Black/Red |
| Material | abs nero |
| Power supply included (yes/no) | Yes |
| Power supply type | 100-240VAC 50/60Hz |
