JYSTY-2208 - Signal Cable 2x2x0,8, 100m
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
JYSTY-2208 - Signal Cable 2x2x0,8, 100m
Art
550400952
Ean
4007754211498
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Signal line for alarm, PA and communication technology.
100 m coil
Type J-Y(St)Y according to VDE 0815
Copper index: 21 kg/km
Common shielding in foil
Copper wires with coloured insulation
Suitable for wiring 100 V PA systems, conductor section: 4 x 0.5 mm2
100 m coil
Type J-Y(St)Y according to VDE 0815
Copper index: 21 kg/km
Common shielding in foil
Copper wires with coloured insulation
Suitable for wiring 100 V PA systems, conductor section: 4 x 0.5 mm2
Technical features
| SKU | 550400952 |
| AVG leadtime (calendar days) | 29 |
| Country of origin | DE DEU GERMANY |
| Ean Number | 4007754211498 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85444991 |
| Gross weight | 5.60 kg |
| Net weight | 5,585.00 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | JYSTY-2208 - Signal Cable 2x2x0,8, 100m |
