Knob with 36x22 Chuck Ø6 Blue MA/1136B
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Confezione da 10
Art
811785845
Sn Pcs
811785845
Ean
11785845
Manufacturer
Alphi International
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Technical features
| SKU | 811785845 |
| AVG leadtime (calendar days) | 30 |
| Ean Number | 11785845 |
| External diameter | 36.00 mm |
| External Height | 22.00 mm |
| Knob fixing | A mandrino |
| Internal diameter | 6.00 mm |
| Manufacturer Part Number | 811785845 |
| Selling quantity | 10 |
| Selling UoM | PAC |
| Colour | Blue |
