Kobi CELLO 1XGU10 Squared plaster spotlight holder 70x70x170mm 1xgu10 230v ceiling
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
DOOR.SPOTLIGHT CELL 1XGU10 70X170MM SQUARE PLASTER
Art
499049022
Sn Pcs
499049022
Ean
5900605099490
Manufacturer
Kobi
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Door square plaster spotlight 70x70x170mm 1xgu10 230v ceiling body: plaster spotlight type: gu10 max 35w (not included) power supply: 230v, 50hz installation: on the ceiling dimensions: 70x70x170mm class: a ++ is e possibility of being painted with wall paints
Technical features
| SKU | 499049022 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Country of origin | PL POL POLAND |
| Ean Number | 5900605099490 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 94051990 |
| External Height | 170.00 mm |
| External length | 70.00 mm |
| External Width | 70.00 mm |
| Manufacturer Part Number | 499049022 |
| Net weight | 1,400.00 g |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Each |
| Short Description | DOOR.SPOTLIGHT CELL 1XGU10 70X170MM SQUARE PLASTER |
| dimmability | No |
| Junction type lighting | GU10 |
| Protection rating IP | IP20 |
| Lamp Shape | Quadrata |
| Usage voltage | 230V |
