Kobi WENGE 13W Plaster lamp holder 300x300x46mm 13w 3000k 230v wall mount
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
WENGE LAMP HOLDER 13W 3000K 300X300X46MM PLASTER
Art
499049040
Sn Pcs
499049040
Ean
8004990490409
Manufacturer
Kobi
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Wall lamp in plaster 300x300x46mm 13w 3000k 230v body: plaster lamp type: 13w 3000k 1105lm (included) power supply: 230v, 50hz driver included dimmable: no installation: on the wall dimensions: 300x300x46mm possibility of being painted with wall paints
Technical features
| SKU | 499049040 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Country of origin | PL POL POLAND |
| Ean Number | 8004990490409 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 94054139 |
| External Height | 300.00 mm |
| External length | 300.00 mm |
| External Width | 46.00 mm |
| Manufacturer Part Number | 499049040 |
| Net weight | 2,600.00 g |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Each |
| Short Description | WENGE LAMP HOLDER 13W 3000K 300X300X46MM PLASTER |
| Switch | No |
| Lamp Shape | Quadrata |
