Microonde PULSE 20L
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Microonde PULSE 20L by Melchioni Family
Art
118380047
Sn Pcs
118380047
Ean
8006012381764
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Everyday simplicity.
The essential microwave, designed to
heat and defrost quickly and
conveniently. Everything you need, without
complications.
Capacity: 20L
• Manual control
• Door open button
• Timer: from 1 to 35 minutes
• Power levels: 5
• Defrost function
• Power consumption: 1100W
• Power supply: 230V AC ~ 50Hz
Technical features
| SKU | 118380047 |
| AVG leadtime (calendar days) | 119 |
| Cable Length | 900.00 cm |
| Capacity (Volume) | 20.00 l |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Display presence | No |
| Ean Number | 8006012381764 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85165000 |
| External Height | 254.00 mm |
| External length | 445.00 mm |
| External Width | 319.00 mm |
| Gross weight | 10.50 kg |
| Lead time in order confirmations | Disponibile dalla settimana 21 |
| Manufacturer Part Number | 118380047 |
| Net weight | 9.70 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Microonde PULSE 20L by Melchioni Family |
| Timer | Yes |
| Colour | White |
| Power supply type | 230VAC 50 60Hz |
