Microonde PULSE 20L
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
23L Microwave with Integrated Grill Function
Art
118380048
Sn Pcs
118380048
Ean
8006012381771
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
More space, more crispiness.
23L microwave that combines practicality
and flavour: heats, defrosts and thanks to the
powerful grill, gives your dishes that
perfect and irresistible golden finish. Ideal
for those who love to cook simply,
but without sacrificing taste.
Capacity: 23L
• Manual control
• Grill function
• Door opening button
• Timer: from 1 to 30 minutes
• Power levels: 9
• Defrost function
• Grill power: 1000W
• Microwave input power: 1280W
• Microwave output power: 800W
• Power supply: 230V AC ~ 50Hz
Technical features
| SKU | 118380048 |
| AVG leadtime (calendar days) | 119 |
| Cable Length | 900.00 cm |
| Capacity (Volume) | 23.00 l |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Display presence | No |
| Ean Number | 8006012381771 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85165000 |
| External Height | 282.00 mm |
| External length | 482.00 mm |
| External Width | 350.00 mm |
| Gross weight | 13.80 kg |
| Lead time in order confirmations | Disponibile dalla settimana 21 |
| Manufacturer Part Number | 118380048 |
| Net weight | 12.50 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | 23L Microwave with Integrated Grill Function |
| Timer | Yes |
| Colour | White |
| Power supply type | 230VAC 50 60Hz |
