MKC 493224513 Polypropylene starting capacitor with cable
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Polypropylene start-up capacitor with cable
Item
493224513
Part No.
493224513
Ean
8006012361285
Manufacturer
MKC
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Condensador de arranque de polipropileno con cable
Technical documents
| SKU | 493224513 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Ean Number | 8006012361285 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322900 |
| External diameter | 34.00 mm |
| External length | 68.00 mm |
| Lead Free and RoHS compliant | No |
| Lead time in order confirmations | Disponibile dalla settimana 11 |
| Manufacturer Part Number | 493224513 |
| Capacitance (µF) | 10 |
| Net weight | 0.07 kg |
| Selling quantity | 10 |
| Selling UoM | Each |
| Short Description | Polypropylene start-up capacitor with cable |
| Electrical Capacitance (Farad) | 10mF |
| Installation type | cavetto |
