MKC 493224517 Faston terminal polypropylene starting capacitor
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Polypropylene start capacitor with wires
Item
493224517
Part No.
493224517
Ean
8006012361322
Manufacturer
MKC
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Condensador de arranque de polipropileno terminal Faston
Technical documents
| SKU | 493224517 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8006012361322 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322900 |
| External diameter | 38.00 mm |
| External length | 70.00 mm |
| Lead Free and RoHS compliant | No |
| Lead time in order confirmations | Disponibile dalla settimana 25 |
| Manufacturer Part Number | 493224517 |
| Capacitance (µF) | 14 |
| Net weight | 0.11 kg |
| Selling quantity | 10 |
| Selling UoM | Each |
| Short Description | Polypropylene start capacitor with wires |
| Electrical Capacitance (Farad) | 14mF |
| Installation type | cavetto |
