MKC 493224533 Faston terminal polypropylene capacitor
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Polypropylene capacitor with faston terminal
Item
493224533
Part No.
493224533
Ean
8006012361483
Manufacturer
MKC
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Condensador de polipropileno terminal faston
Technical documents
| SKU | 493224533 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Ean Number | 8006012361483 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322900 |
| External diameter | 50.00 mm |
| External length | 100.00 mm |
| Lead Free and RoHS compliant | No |
| Lead time in order confirmations | Disponibile dalla settimana 35 |
| Manufacturer Part Number | 493224533 |
| Capacitance (µF) | 100 |
| Net weight | 0.28 kg |
| Selling quantity | 5 |
| Selling UoM | Each |
| Short Description | Polypropylene capacitor with faston terminal |
| Electrical Capacitance (Farad) | 100mF |
| Installation type | terminale faston |
