MKC_TRUEVISION CMLA5XRL400 Camera Wireless Waterproof Ip 54
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Wireless camera waterproof IP 54 with sensor PIR IR 5 meters for kit 8107 JR and 8104JI
Art
559590593
Sn Pcs
CMLA5XRL400
Ean
CMLA5XRL400
Manufacturer
MKC TRUEVISION
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Telecámara Wireless Waterproof Ip 54
Technical features
| SKU | 559590593 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Camera filter technology | mechanical |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | CMLA5XRL400 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85258200 |
| Gross weight | 1.70 kg |
| IR distance covered | 25mt |
| Manufacturer Part Number | CMLA5XRL400 |
| Net weight | 1.30 kg |
| Resolution | 4MP/5MP |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Sensor | 1/2.8" CMOS |
| Short Description | Wireless camera waterproof IP 54 with sensor PIR IR 5 meters for kit 8107 JR and 8104JI |
| Optical type | 2.7-13.5mm |
| Battery Voltage | 12V DC |
| Power supply type | PoE |
| Wi-Fi presence | No |
