MOSQUITO REPELLENT 06697
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Mosquito repeller ultrasonic 06697
Art
262153025
Sn Pcs
262153025
Ean
8711252066974
Manufacturer
GRUNDIG
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Mosquito repeller ultrasonic 3 pcs - 220-240V/1W 06697
Technical features
| SKU | 262153025 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8711252066974 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85437090 |
| External Height | 80.00 mm |
| External length | 62.00 mm |
| External Width | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Manufacturer Part Number | 262153025 |
| Net weight | 0.23 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Mosquito repeller ultrasonic 06697 |
| Switch | No |
