MOSQUITO REPELLENT 06704
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Mosquito repeller 06704
Art
262153024
Sn Pcs
262153024
Ean
8711252067049
Manufacturer
GRUNDIG
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Mosquito repeller 220-240V white 1W 06704
Technical features
| SKU | 262153024 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8711252067049 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85437090 |
| External Height | 70.00 mm |
| External length | 55.00 mm |
| External Width | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Manufacturer Part Number | 262153024 |
| Net weight | 0.05 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Mosquito repeller 06704 |
| Switch | No |
