panasonic CR2025
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Button Battery Lithium Panasonic
Art
491465366
Sn Pcs
491465366
Ean
5019068085121
Manufacturer
Panasonic
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Baterías A Botón Al Litio Panasonic
Technical features
| SKU | 491465366 |
| AVG leadtime (calendar days) | 90 |
| Country of origin | BE BEL BELGIUM |
| Ean Number | 5019068085121 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85065030 |
| Manufacturer Part Number | 491465366 |
| Net weight | 0.00 kg |
| Selling quantity | 10 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Button Battery Lithium Panasonic |
| Battery Capacity | 165mAh |
| Battery chemistry | Lithium |
| Number of batteries per package | 10 |
| Rechargeable | No |
| battery type code | CR2025 |
| Battery Voltage | 3V |
| Terminals presence | No |
