Protective visor in 33x22 polycarbonate with strap
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Protective visor made of PET, dimensions 33x22cm, with a support sponge and elastic band. Packaged in a transparent bag.
Art
495121180
Sn Pcs
495121180
Ean
871125218758
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Technical features
| SKU | 495121180 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Ean Number | 871125218758 |
| External Height | 330.00 mm |
| External length | 220.00 mm |
| Thickness | 0.50 mm |
| Gross weight | 40.00 g |
| Manufacturer Part Number | 495121180 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | PIE |
| Short Description | Protective visor made of PET, dimensions 33x22cm, with a support sponge and elastic band. Packaged in a transparent bag. |
