R-20A - Antenna Booster
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
R-20A - Antenna Booster
Art
550405005
Ean
4007754426540
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Antenna amplifier
Frequency range: 450-950 MHz
Higher gain for receiving antennas
Provides an effective and reliable signal
Reduces susceptibility to signal failures in challenging RF conditions
Compact housing, lightweight version
BNCS connections
Please note: RELACART products are distributed by MONACOR INTERNATIONAL exclusively in the following countries: Germany, Austria, Switzerland, Netherlands, Belgium, Luxembourg, Denmark, Portugal, Malta. Orders from other countries cannot be fulfilled.
Frequency range: 450-950 MHz
Higher gain for receiving antennas
Provides an effective and reliable signal
Reduces susceptibility to signal failures in challenging RF conditions
Compact housing, lightweight version
BNCS connections
Please note: RELACART products are distributed by MONACOR INTERNATIONAL exclusively in the following countries: Germany, Austria, Switzerland, Netherlands, Belgium, Luxembourg, Denmark, Portugal, Malta. Orders from other countries cannot be fulfilled.
Technical features
| SKU | 550405005 |
| AVG leadtime (calendar days) | 29 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 4007754426540 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85437030 |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Model | R-20A |
| Net weight | 0.09 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | R-20A - Antenna Booster |
