Tasker C265 2X1,00 N TONDO Cable
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Cavo C265 2X1,00 N TONDO
Art
492329266
Sn Pcs
C265 2X1,00 N TONDO
Ean
8010246014350
Manufacturer
Tasker
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Product description: Cable chest, round and flexible dual density sheath, suitable for speakon, banana and other audio connectors. features: wires: red copper ofc insulation: PVC the ° Sheath: soft PVC ii ° sheath: PVC souls color: black, red Sheath color: black, gray tinted
Technical features
| SKU | 492329266 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Cable Length | 100.00 m |
| Country of origin | IT ITA ITALY |
| Crossover cable | No |
| Ean Number | 8010246014350 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85442000 |
| External diameter | 7.20 mm |
| Manufacturer Part Number | C265 2X1,00 N TONDO |
| Model | C265 NERO |
| Net weight | 0.08 kg |
| Selling quantity | 100 |
| Selling UoM | Hank |
| Shielded | No |
| USB presence | No |
| Cable conductor | CU - Copper |
| Cable Section (MMQ) | 2*1 |
| Colour | Black |
| Conductor material | Copper (CU) |
| Nominal section (mm2) | 2 x 1 |
