Zodiac_security HDA-297-MZ Bullet 2mpx auto focus 2.8-12mm
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Bullet ahd 2.0mpx 1080p, sony sensor 322, automatic varifocal, 2,8-12mm optics, 5 LED array, with utc function, to monitor oSd
Art
559590545
Sn Pcs
HDA-297-MZ
Ean
8006012332278
Manufacturer
Zodiac Security
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Bullet 2mpx auto focus 2.8-12mm
Technical features
| SKU | 559590545 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Camera filter technology | mechanical |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8006012332278 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85219000 |
| Gross weight | 1.00 kg |
| IR distance covered | 20mt |
| Manufacturer Part Number | HDA-297-MZ |
| Net weight | 0.80 kg |
| IR presence | No |
| Resolution | 2MPX |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Sensor | CMOS |
| Short Description | Bullet ahd 2.0mpx 1080p, sony sensor 322, automatic varifocal, 2,8-12mm optics, 5 LED array, with utc function, to monitor oSd |
| Optical type | 2.8 mm motorizzata |
| Battery Voltage | 12V DC |
| Colour | White |
| Installation type | interno/esterno |
| Material | plastica colorata |
| Power supply type | Adattatore 12V |
