product.discontinued.alternativeDescription
product.discontinued.alternativesNotAvailable
Weekly digital programmable thermostat Mod. MK-683
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Digital chronothermostat with weekly programming. Elegant design and backlit display, suitable for controlling the temperature of the heating system with a wall-mounted boiler.
Art
493933768
Sn Pcs
493933768
Ean
8006012370386
Manufacturer
MKC
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
product.discontinued.alternativeDescription
product.discontinued.alternativesNotAvailable
Technical features
| SKU | 493933768 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8006012370386 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 90321020 |
| External Height | 90.00 mm |
| External length | 130.00 mm |
| External Width | 27.00 mm |
| Gross weight | 160.00 g |
| Lead time in order confirmations | Disponibile dalla settimana 21 |
| Manufacturer Part Number | 493933768 |
| Scheduling | Weekly |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Each |
| Short Description | Digital chronothermostat with weekly programming. Elegant design and backlit display, suitable for controlling the temperature of the heating system with a wall-mounted boiler. |
| System | Digital |
